legowiska dla psów

Forum: drugi York w domu

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• drugi York w domu
    dodał: ~anita, 19-07-2012, 15:06
    Witam. Mam 14 miesiécznego Yorka(pieska) i zdecydowalam kupic suczke, szczeniaka. Czy moga mnie czekac jakies nieprzyjemnosci ze strony mojego psa, jak powinnam go przygotowac do nowego towarzystwa? Dziekuje
  • drugi York
    dodał: ~Magda, 19-07-2012, 16:31
    Ja do suczki która ma półtora roku dokupiłam dwumiesięczną. Ładnie się bawią i jest wszystko ok. Jednak musiasz pamietac, że gdy będziesz miała i psa i suke na raz to musisz jedno wykastrowac/ wysterylizowac, żeby uniknąc takich problemów jak szczeniaki, lub obdrapane drzwi, bo pies będzie chciał się dostac do suczki.
  • drugi York
    dodał: ~Misza, 19-07-2012, 17:06
    Zgadzam się z Magdą. Pies i suka pod jednym dachem to wręcz męczarnia. Pies mimo tresury ma swój wrodzony instynkt i co byś nie zrobiła będzie znaczył swoje terytorium obsikując ściany mieszkania. Musisz być na to przygotowana jeżeli chcesz kupić teraz suczkę.
  • drugi York w domu
    dodał: ~Anna K, 22-07-2012, 11:04
    Jeżeli uprzesz się na kupno psa do swojej suczki to pamiętaj że przez całe życie będziesz mu musiała ubierać specjalne majtki lub pampersa aby nie podsikiwał Ci ścian. Nie wiem czy Ci się to opłaca. Jeżeli zależy Ci na kryciu swojego psa to lepiej wydać kilka set złotych jako zapłatę za krycie niż całe życie się męczyć z psem i jego przyzwyczajeniami.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
3 1 l j 5 p 2 9
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć