legowiska dla psów

Forum: czy z yorkiem można spać?jak można zrobić spinkę z kokardką dla yorka?

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• czy z yorkiem można spać?jak można zrobić spinkę z kokardką dla yorka?
    dodał: ~Magda432, 04-05-2011, 19:04
    chciałam się zapytać czy york lubi jak się z nim śpi i jak się robi kokardkę ze spinką dla yorka?
  • lubią spać w łużku
    dodał: ~mmm, 05-05-2011, 16:29
    mój york wydaje mi się, nie wyobraża sobie przespania całej nocy w swoim łóżeczku. Nawet jeśli zasypia u siebie to rano budzę się s sunią przy głowie;)
    U mojej znajomej sunie też z nimi spały, ale teraz zagrodzili im wejście do sypialni i psiaki śpię w legowiskach.
    A kokardki to chyba musisz kupi;)
  • lubią spać w łużku
    dodał: ~mmm, 05-05-2011, 16:29
    mój york wydaje mi się, nie wyobraża sobie przespania całej nocy w swoim łóżeczku. Nawet jeśli zasypia u siebie to rano budzę się s sunią przy głowie;)
    U mojej znajomej sunie też z nimi spały, ale teraz zagrodzili im wejście do sypialni i psiaki śpię w legowiskach.
    A kokardki to chyba musisz kupi;)
  • Uwielbia bardzo spać w łózku
    dodał: ~Katla, 05-05-2011, 20:20
    Witam!Moja sunia niewyobraża sobie spać bezemnie a Ja bezniej;)zawsze spi przytulona do mnie lub lezy podkordełką przy nogach.A kokardki mozesz kupić w sklepie,pozdrawiam
  • Spanie z yorkiem
    dodał: ~Masza, 06-05-2011, 16:43
    Są dwie prawdy !
    Albo ktoś mówi że faktycznie śpi z yorkiem albo sie do tego nie przyznaje ! Nie ma osób które nie śpią z yorkami. Prawie każdy to robi :)
  • Każdy pies, nie tylko york
    dodał: ~Iv., 07-05-2011, 07:45
    Będzie spał w łóżku właściciela jak mu się na to pozwoli. I każdy nie będzie sobie wyobrażał innego miejsca do snu ;)
    Tylko z tym spaniem z yorkiem to trzeba uważać i dostosować wychowanie psa do jego charakteru.
    Bo jeśli wpuścisz yorka o stanowczym charakterku do łóżka to Ci zaraz zacznie rządzić w domu.
    Yorki to teriery a nie misie przytulasie ;P
    A kokardki to można za małe pieniądze kupić w sklepie zoologicznym lub w necie.
    Pozdrawiam, Iv.
  • Kokardki dla yorka
    dodał: ~Magda K, 12-07-2011, 18:48
    Piękne kokardki dla yorka można kupić w sklepie York Design - mają największy wybór w Polsce. Sama kupiłam u nich już chyba z pięć sztuk i jestem z nich bardzo zadowolona.
    Ps. Moja yorczyca śpi w kokardkach na okrągło - tylko codziennie rozczesuję jej kitkę na głowie żeby włosy się nie skołtuniły.
  • york
    dodał: ~wiki, 13-07-2011, 09:41
    moja sunia nie wyobraża sobie nocy nie spęszonej pazem ze mną w łóżku
  • spanie z psem
    dodał: ~Vifi, 13-07-2011, 22:19
    ja śpie z moim yorkiem. Nie zakładam mu żadnych kokardek. A tak czy któś nie wie przypadkiem co zrobić z kłem mojego yorka(ma 8 miesięcy i mlecznego kła)

• dodał: ~kk, 27-07-2011, 14:39
    śpię z yorkiem,a właściwie york ze mną ;) na ogół na poduszce obok mojej głowy,
    Vifi zęba trzeba wyrwać jeśli nie wypadnie do 12 miesiąca życia, próbuj go zruszyć podczas zabaw w przeciąganie np. sznurka, moja suczka ma 13 miesięcy, ale teraz cieczka no i wakacyjne wyjazdy i jeszcze nie byłam usunąć, a ma dwa kły górne mleczne, jeden trochę się zaczął leciutko ruszać może wypadnie jeszcze sam

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
4 u c
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć