legowiska dla psów

Forum: Czy to prawda że z yorkiem wychodzi się po pełnych szczepieniach na dwór???????

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Czy to prawda że z yorkiem wychodzi się po pełnych szczepieniach na dwór???????
    dodał: ~Lenka, 10-02-2011, 17:31
    Kupiłam suczke i hodowca powiedział ze po pełnych szczepieniach a weterynarz ze niby moża inni ze zas nie są podzielone zdania na ten temat juz sama nie wiem co mam robic? York w wieku 3 miesiecy jak bedzie do tego czasu sikał cały czas w domu to moge miec pózniej problem z przyzwyczajeniem go bo teraz w pewnym stopniu przyzwyczaiła sie w domu??

• dodał: ~iwcia, 11-02-2011, 08:36
    Ja kupiłam yorka, gdy miał 6 tygodni, czekam na ostatnie szczepienie p/nosówce, mój weterynarz i mój hodowca mówi, że wtedy już można wychodzić, później zostaje szczepienie p/wściekliźnie.
    A jeśli chodzi o załatwianie się w domu, to nie wiem czy ktoś Ci powiedział o matach do nauki czystości psa. Ja kupuję w zoologicznym, jedna sztuka kosztuje 3 zł, ale jest naprawdę sprawdzona, po nocy wszystkie yorczkowe kupki i siuśki mam na tej właśnie macie. Polecam :)

• dodał: ~Lenka, 11-02-2011, 09:10
    Tak wiem mam mate ja kupuje w sklepie medycznym podkłady na początku siusiała mi na nia pózniej róznie staram sie ja dawac na tą mate raz robi raz nie ale nie oto chodzi...miesek tyle czasu bedzie siusial w domu i sie przyzwyczai i boje sie ze jak bede z nią wychodzic na dwór to ona i tak zrobi w domu z przyzwyczajenia bo zawsze robila. Piesek 3 miesiące to juz nie taki głupi.

• dodał: ~iwcia, 11-02-2011, 09:14
    Właśnie, pieski są b. mądre i ja liczę na to, że bez problemu nauczy się na spacerkach załatwiać swoje potrzeby :)
    Pozdrawiam
  • yorki
    dodał: ~sylwia z czerska, 11-02-2012, 14:54
    moja suczzka DEJZI ma 3 miesiace i nie wiem jak ja mam przyzwyczaic do wychodznia i zalatwiania sie na dworzu.jak z nia wychodze na dwor to sie trzesie jak galareta i nie odchodzi od nogi!pomozcie .

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
n c j j f
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć