legowiska dla psów

Forum: Czy mój york jest chory?

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Czy mój york jest chory?
    dodał: ~Daga, 26-08-2009, 22:42
    Mój york jak śpi to się dziwnie trzęsie. Dziś zwymiotował. Ma oku ma coś takiego czerwonego. Nie wiem, może panikuję, ale czy to normalne? Może jest chory? Tylko poza tym normalnie się bawi, je, pije i w ogóle. Więc już głupiałam. Co mam robić? Pomóżcie!
  • Chory york
    dodał: ~...., 27-08-2009, 21:53
    Witam
    Moim zdaniem powinnaś udać się z nim w najbliższym czasie do weterynarza(a coś czerwonego na oku to raczej nie jest normalna rzecz)
  • witam!
    dodał: ~p., 13-09-2009, 19:03
    a mój york dzisiaj zwymiotował a od wczraj wieczorem się nie wypróżniał co mu jest? On jest bardzo ruchwily i je wszystko co wpadnie mu pod pyszczek...bardzo go pilnuje ,ale przecież nie chodzęza nim krok w krok przez 24godziny a dobę;(
  • Chory york
    dodał: wito, 13-09-2009, 21:17
    Niestety czasem tak bywa że nasz pies zacznie się bawić czymś niepożądanym, jednak aby temu zapobiec należy usunąć w domu małe przedmioty, które leżą na podłodze lub są w zasięgu naszego yorka. Oczywiście nie trwa to długo i dotyczy to tylko młodych yorków, które do końca jeszcze nie wiedzą na co sobie mogą pozwolić w naszym domu.
    Jeżeli jednak zauważymy że nasz piesek dziwnie się zachowuje musimy bezwzględnie odwiedzić lekarza weterynarii aby dokonał oględzin naszego yorka.
  • york
    dodał: ~Aneta, 06-07-2010, 12:30
    mój york od 2 dni cały czas leży smutny i tylko spogląda na wszystko smutnym wzrokiem. Nie bawi sie co jest do niego nie podobne bo zawsze robił wszystko by zwrócić na siebie uwage do zabawy i ma troche suchy nos. Prosze pomóżcie mi nie wiem co mu jest. :(
  • mój yorczek dziwnie się zachowuje
    dodał: ~zaniepokojona właśćicielka, 15-11-2010, 09:59
    Leoś jest dziwny. Najpierw śpi przez 5 min póżniej przychodzi i znowu idzie spać i tak w kółko. Może chory??!! A i jeszcze jedno Leoś ma 7 miesięcy i jeszcze sika w domu przychodzi ze spaceru ide z nim do wanny i tak sika. HHHEEELLLPPP
  • mój york ma bigunke i spi
    dodał: ~Laura, 17-08-2011, 12:35
    Moj york jest jakis nieswoi wczoraj bawił sie latał wszędzie i co chwile robił kupę zdziwiło mnie to troszeczkje bo ma dopiero 2 miesiące a wieczorem miał biegunke , dzis wstał wypróznił sie dwa razy ,,,ale bawic się bawi a teraz ciagle śpi....nie wiem co mu sie dzieje....pomóżcie

• dodał: ~kk, 18-08-2011, 12:53
    Przy tak młodym psie biegunka jest niebezpieczna, może łatwo się odwodnić, trzeba natychmiast udać się do weterynarza.
  • Pies ciągle leży
    dodał: ~:(, 06-01-2012, 14:39
    Mój York od czasu, gdy moja mama jest chora cały czas leży z nią w łóżku. Nie chce się bawić i w ogóle się nie cieszy. Cy coś jest nie tak??
  • spadek cukru
    dodał: ~r, 09-02-2012, 12:53
    Jesli york ma drgawki podczas snu i uciekaja mu oczki (widac bialka) to znaczy ze spadl mu cukier. Jest to bardzo niebezpieczne u szczeniat!!! Nalzey jak najszybciej podac wode z cukrem. 2 lyzeczki cukru i troche wody. Mozna nawet pozwolic zeby szczeniak zjadl troche wilgotnegpo cukru. Nalezy reagowac szybko bo piesek moze umrzec! Potem przez kilka dni obserwowac. kupic glukoze w aptece i podawac rozcienczona z woda przez kilka dni.
  • mój yorek śpi
    dodał: ~Sarka, 27-08-2013, 20:11
    witam, mam yoreczka, sunia ma dwa latka i osiem miesięcy i dużo śpi... je i pije normalnie, jak się budzi to wesolutka przychodzi mi oznajmić że się obudziła :)na spacerki chodzi normalnie, wieczorami chodzę z nią na prawie godzinny spacer do parku pobiegać, ona w tym czasie bawi się kijkami i szyszkami biegając ze mną... potem znów idzie spać... to normalne?
  • krecacy sie york
    dodał: ~Marta, 01-03-2014, 19:16
    Witam,
    Moja pociecha ma 4 miesiace. Od zawsze kreci sie w lewa strone w kolko. Jak czeka na jedzenie lub chce wejsc na lozko. Czy to oznacza, że ma coś nietak z błędnikiem czy po prostu to takie jego przyzwyczajenie?
    A drugie pytanie, czy normalne jest,że jednego dnia york jest wesoly i zywy a drugiego dnia duzo spi? Je normalnie i pije. Tylko czasem co kilka dni troszke wymiotuje.
  • co się dzieje
    dodał: ~weronika, 22-02-2015, 10:42
    Witam jestem tu taj z prośbą poniewarz moja sunia pinia bardzo szybko tyje nie mam pojęcia co mam robić jak znacie jakieś dobre karmy albo inneprzekąski to proszę pomóżcie mi i mojej psince martwię się warzy już 5 kg pomocy
  • co się dzieje
    dodał: ~weronika, 22-02-2015, 10:42
    Witam jestem tu taj z prośbą poniewarz moja sunia pinia bardzo szybko tyje nie mam pojęcia co mam robić jak znacie jakieś dobre karmy albo inneprzekąski to proszę pomóżcie mi i mojej psince martwię się warzy już 5 kg pomocy

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
5 3 4 r x 5
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć