legowiska dla psów

Forum: Czy jorki są szczekliwe?

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Czy jorki są szczekliwe?
    dodał: ~Mama_Karoliny, 26-08-2010, 12:19
    Powiedzcie kochani właściciele jorków, czy wasze psiaki są szczekliwe? Czy jak są same w domu to sąsiedzi skarżą się, że szczekają? Czy macie sukcesy w oduczeniu psów ujadania? Od czego to zależy? Najbardziej boję się, że jak kupię jorka, to podczas naszej nieobecności będzie szczekał. Jak sobie z tym poradzić?

• dodał: ~gracja, 26-08-2010, 13:51
    witam, moja sunia wcale nie szczeka:) Ona nie umie szczekać:)Ma malutki problem z tchawicą i dla tego.
    Ale moja kuzynka ma dwa yorki szczekaczki. jak zobaczą kogoś lub usłyszą że ktoś się zbliża to zaczynają szczekać ale po paru chwilach przestają.
    Moja koleżanka też ma york pieska i on szczeka sporadycznie, jak każdy inny pies. Zależy od wychowania.

• dodał: ~aaaa, 21-10-2010, 19:05
    ja mam yorka i napewno sa bardziej chalasliwe niz inne pieski wiekszych ras,ale nie znowu do przesady...
    a szczekaja kazde male pieski taka ich uroda....
    poza tym yorki to sa takie male struze o walecznym sercu, i szczekajac pokazuja jakie to sa odwzne

• dodał: ~d54, 27-10-2010, 17:12
    nie sa szczekliwe
  • yorki nie szczekają!
    dodał: ~z8, 21-02-2011, 13:34
    ja ma suczkę jeszcze malutka jest ale nie szczeka i chyba już nie będzie, ponieważ zawsze gdy dawała głos tym swoim szczenięcym piskiem my się śmialiśmy i chyba sobie wzięła to do serca i bardzo rzadko się zdarzy że szczeknie sobie raz czasem dwa, ale są to zawsze odgłosy szczęścia, że widzi swoją panią (-: bardzo dużo zależy od wychowania to prawda, ale też ogromny wpływ mają przyzwyczajenia z hodowli oraz zwyczaje rodziców pieska. także przed zakupem należy pojechać do hodowli i sprawdzić jak się pieski zachowują w swoim "naturalnym" środowisku, a także podejrzeć rodziców psa (-: powodzenia w wychowaniu malucha - odpowiednio traktowany przyniesie ogrom radości
  • szczekanie
    dodał: ~yorek13, 21-02-2011, 17:41
    Mój Yorek prawie nie szczeka, czasem tylko jak wychodzi na ogródek.W domu jest bardzo cichy(chyba, że zobaczy coś przez okno.Jeszcze się nie zdarzyło, że szczekną na spacerze.Jak przychodzą ludzie to jeśli najpierw zadzwonią domofonem lub pogłaszczą go się rozpłaszcza przytula jeśli nie zrobią chociaż jednej z tych rzeczy i wejdą do salonu to wtedy szczeka.
  • szczekanie yorków
    dodał: ~Mafi, 27-02-2011, 21:48
    Mam w hodowli pięć yorków i Powiem Wam że to wszystko zależy od ich wychowania. Jeżeli pozwoliłabym jednej z moich suczek na szczekanie, to reszta ekipy również zaczęłaby ujadać. Dlatego jeżeli zaczną szczekać na są siada lub listonosza najlepiej je uciszyc, Po kilku takich sytuacjach z pewnością przestaną.
  • szczekające yorki
    dodał: ~Gaga, 09-03-2011, 17:39
    To nieprawda że psy tej rasy są szczekliwe. To wszystko zależy od ułożenia psa, tzn. jego wychowania. Moja sunia kompletnie nie szczeka, jedynie jak wychodzę z nią na dwór i zobaczy wrób elka lub innego małego ptaszka to chce go przegonić wówczas szczeka.
  • york
    dodał: ~wiki, 31-03-2011, 16:03
    moja szczeka ,a ma 4 miesiące

• dodał: ~justa, 11-04-2011, 19:22
    moj wogole nie szczeka ma juz 6 miesiecy i szczeknal tylko 4 razy
  • czy yorki sa szczekliwe?
    dodał: ~danielos, 21-06-2011, 11:08
    hej.moj york ma ponad 3miesiace i wogule nieszczeka choc w pokoju slyszy jak ktos idzie lub jak psy szczekaja ale nie raguje i z tego sie ciesze bardzo:)

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
c i v y
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć