legowiska dla psów

Forum: co mam zrobić ?

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• co mam zrobić ?
    dodał: ~dorr ;), 06-02-2011, 16:26
    Witam,mam psa yorka oczywiście.
    Mój york ma 8 miesięcy i widze podczas spania piesek ciągle sie trzesie i sie boi co mam zrobic?
  • York
    dodał: ~Ania, 07-02-2011, 13:03
    A jaka atmosfera panuje w twoim domu? może jest za głosno i piesek się boi...może poprostu coś mu się sni lub mu jest zimno...cieplutki kocyk nie zaszkodzi:)
  • odp.
    dodał: ~mandarynka, 08-02-2011, 00:06
    Według mnie piesek się nie boi tylko mu zimno. Moja yoreczka śpi na podusi i zawinięta w kocyk z polaru bo inaczej nie zaśnie. Te pieski lubią ciepło , spróbuj go przykryć.
  • hmm..
    dodał: ~dorr ;), 13-02-2011, 11:26
    Wiecie mieszkam sama z pieskiem,więc nie jest głośno,przykrywałam go kocykiem i to nic nie daje on miał 7 mies. i zaczeło się tak robić :( Na początku było wspaniale piesek się ze mną bawił a teraz? Co mam zrobić czy mam iść do weterynarza aby jakiś zastrzyk mu podali ?

• dodał: ~Anita, 14-02-2011, 21:52
    Wydaje mi się że psiaczek przestraszył się czegoś na dworze,bo chyba z tego co piszesz w domku jest ok. i jest spokojny.Wydaje mi się że musi minąć troszkę czasu aby się oswoił z otoczeniem a wszystko wróci do normy:)a swoją drogą gdy będziesz u weterynarza powiedz mu o swoich obawach może coś doradzi.Pozdrawiam

• dodał: ~gracja, 15-02-2011, 00:21
    Możę poprosu pieskowi śni się coś;) Albo jst mu zimno. Jak zacznie się to przykryj go kocykiem i pogłaszcz, albo przytul go, może się uspoki

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
t 3 l 9 4 g u m
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć