legowiska dla psów

Forum: Co kupic samca czy suczke york

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Co kupic samca czy suczke york
    dodał: ~MADZIALENA, 05-10-2011, 16:15
    Chcę kupić YORKA ale nie wiem czy samca czy suczke?
    Jak gdzieś widze że AGRESYWNY YORK to to zazwyczaj jest suczka. CZy sucza jest bardziej agresywniejsza od samca? Mam złodszego brata i on nie będzie go chciał i będzie sie bał jak będzie agresywny. Oczywiście jak na coś będzie szczekał czy coś to sie nie będzie bał, ale jak na niego bez powodu to ...
    CO ZROBIĆ????????
  • -.-
    dodał: ~Dżidżo ., 05-10-2011, 16:33
    Mam sukę,nie jest wcale agresywna .
  • Twój temat
    dodał: ~snow, 05-10-2011, 16:35
    psy są bardziej niezależne, a suczki przywiązane do właściciela i potrzebują więcej miłości... żaden pies nie będzie agresywny, jeżeli się go wychowa!
  • Aa
    dodał: ~MADZIALENA, 05-10-2011, 16:35
    Aha. Długo ją masz ?
  • ...
    dodał: ~kasii, 08-10-2011, 17:57
    Witajcie!

Ja mam pieska yorka od 2 dni, urodził się 11.08.2011r. Jest słodki i kochany.
  • To zależy.
    dodał: ~Pati8869, 09-10-2011, 18:14
    Ja mam sunie (ma rok i 6 miesiecy) za kilka dni zostanie mama.Jest bardzo grzeczna,łasi sie lubi pieszczoty ale (i tego zmienic nie umiem) nie cierpi dzieci.
    Jest ona agresywna szczególnie do dzieci.(nie tylko w okresie ciazy) Dorosłym obcym ludziom nie ufa,nie daje sie glaskac,ucieka przed nimi. Z kolei moja mama ma samca,to dopiero psiak,krok w krok za nia chodzi ciagle by na kolanach byl uwielbia dzieci.Tylko straszliwie szczeka wychodzac na dwor (moja niunia zadko kiedy szczeka). Takżę jak już zostało napisane ze pies wychowany nie jest agresywny.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
r d p t u v
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć