legowiska dla psów

Forum: Boje sie ze sie ode mnie odzwyczai

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Boje sie ze sie ode mnie odzwyczai
    dodał: ~Marta, 10-07-2011, 14:17
    Hej. Mam takie problem, gdyz wyjezdzam teraz za granice na ponad miesiac i musze mojego yorka zostawic u kuzynki,a on ma 3 miesiace i obawiam sie ze moze przyzwyczaic do kuzynki. Jak myslicie?
  • Możliwe
    dodał: ~Milena, 10-07-2011, 15:01
    Jeśli piesek jest jeszcze mały (poniżej pięciu sześciu miesięcy) powinno się z nim spędzać jak najwięcej czasu. Obawiam się, iż piesek się odzwyczai, aczkolwiek nie jest to pewne stwierdzenie. Jeśli przez co najmniej 2 miesiące spędzałaś z nim dużo czasu, jest szansa, iż przypomni sobie Ciebie, w szczególności Twój zapach ciała. Pies w tym wieku jest jeszcze na prawdę mały, aczkolwiek miesiąc czasu nie jest 'wiecznością', nie martw się.

• dodał: ~Iwona, 10-07-2011, 19:31
    No ciężka sprawa ...bo jest malutki jeszcze a piesek sobie po prostu kogoś wybiera i jest w tą osobe wpatrzony jak w obrazek...po prostu jak wrocisz to musisz sie nim bardzo szczegolnie opiekowac aby ciebie pokochal

• dodał: ~Izabela, 10-07-2011, 21:55
    Zgadzam się z powyższymi opiniami . Gdy wyjedziesz zostaw mu jakąś twoją rzecz której często używasz - będzie w tedy sobie przypominał twój zapach i może nie zapomni Cię do końca . Ale nie przejmuj się , nawet jeśli Cię zapomni to po twoim powrocie sobie przypomni :)

więcej porad na moim e'mail - izziy@wp.pl

pozdrawiam ;)
  • Marta
    dodał: ~Marta, 11-07-2011, 14:28
    Nie mam pojecia co zrobic, bo on tą moja kuzynke bardzo lubi. Ona mnieszka obok mnie i widzi sie z nim codziennie oraz piszczy za nia i za mna. Wiec co zrobic?

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
1 1 q t t g
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć